jihlava

zábavnítechnika

Stolní fotbal

Za velice příznivé ceny nabízíme stolní fotbal vlastní výroby v nejrůznějším provedení k prodeji i pronájmu. Spolehlivost našich stolních fotbalů prověřili roky komerčního provozování v těch nejtvrdších podmínkách českých hospod, klubů, hostinců i pubů. Při jejich výrobě uplatňujeme rozsáhlé zkušenosti nabyté mnohaletou servisní činností, při opravách, repasech a renovacích stolních fotbalů vlastní výroby i stolních fotbalů ostatních výrobců.


stolni fotbal

stolni fotbal

stolni fotbal

Stolní fotbal standartně zahrnuje

Zcela nový komerční stolní fotbal robustního provedení se zesílenou konstrukcí, mincovníkem, LED osvětlením a horním sklem.

  • stůl pro 4 hráče s horním ochranným sklem
  • robusní skelet 22mm silné lamino desky
  • LED osvětlení
  • skleněnou hrací plochu
  • mincovník na 10 CZK, žetony, popřípadě 50 Euro centy
  • plné tyče pro ovládání hráčů
  • vodiče na míčky (jako ochrana proti ztrátě nebo odcizení míčků)
  • každý stolní fotbal je dále vybaven počítadlem pro kontrolu vhozených peněz
  • uzamykatelnou kasou pro výběr tržby
  • písty pro snadné otevírání a čištění hrací plochy 


Nechte stolní fotbal vydělávat za vás!

Vlastníte klub, bar nebo hospodu? Přemýšllíte, že pořídíte pro spokojenost svých zákazníku stolní fotbal?, ale nechcete riskovat neúspěch? Proto jsme tu pro vás !!!

Nabízíme vám bez jakékoli vaší investice pronájem našich kvalitních stolních fotbalů. Umistíme fotbálek do vaší provozovny, zajistíme kompletní servis, půjčíme tabule k pořádání turnajů. A to nejdůležitější na konci každého měsíce vám vyplatíme provizi z měsíčního obratu stolního fotbalu.

Podmínky pronájmu
Měsíční obrat
TržbaProvize

do 2000 Kč
20 %

2001 - 4000 tis.
30 %

4001 - 6000 tis.
40 %

6001 - více tis.
50 %


Opravy, náhradní díly a doplňky na stolní fotbal

Na všechny dodávané stolní fotbaly poskytujeme kompletní servis, náhradní díly a doplňky. Samozřejmostí je pozáruční servis. Díky vlastní výrobě jsme schopni nahradit jakoukoliv poškozenou část, nebo váš stolní fotbal kompletně repasovat. Doplňky pro váš stolní fotbal např. popelníky, držáky na sklenice, korkové míčky, různě barevné míčky,pryžové dorazy a specialitky.


Stolní fotbal na splátky

Díky vlastní výrobě můžeme nabídnout stolní fotbal na splátky. Plně vybavený stolní fotbal si tak můžete pořídit již po zaplacení 10% zálohy, tedy za pouhých 2010.- Kč, přitom další splátky již můžete financovat z výnosu z jeho vlastního provozu!

Aktuální cena takto vybaveného modelu:
18.900 Kč včetně DPH.
Příklad splátkového prodeje, záloha 10%...1.890 Kč
10 splátek po 1.998 Kč

15 splátek po 1.428 Kč

20 splátek po 1.144 Kč

stolni fotbal

stolni fotbal

fotbálek