jihlava

zábavnítechnika

Karaoke

Naše Jukeboxy jsou již předinstalované a připravené na použití karaoke setu. Ten není součástí jukeboxu a nabízí se jako volitelná komponenta. Lze tedy kdykoliv dokoupit a rozšířit tak nabídku možností ve vašem jukeboxu.


Jak Karaoke funguje? 

Set se skládá ze základnové stanice, která se připojí k Jukeboxu a bezdrátového mikrofonu. Ten má dostatečný dosah zhruba 30m a není tak nutné stát bezprostředně blízko jukeboxu. Po navolení požadované skladby se na monitoru jukeboxu, nebo připojeném projektoru, popřípadě TV, zobrazuje ubíhající text a hraje pouze hudba bez zpěvu. O zpěv, už se postará host.

Mikrofon má na sobě přepínač pro vypnutí a zapnutí. V případě, když je jukebox zapnutý, ale nehraje hudba je možné tímto tlačítkem mikrofon aktivovat a použít jej i bez hudby. Tato funkce najde využití při oslavách, prezentacích, silvestrovských a sportovních akcích.

Mikrofon je napájený 9V baterií, lze použít i dobíjecí akumulátory.

Karaoke je u hostů velmi oblíbené a ihned si nalezne své příznivce. Po nainstalování zaznamenáváme zvýšení tržby zhruba okolo 30%. 

Nabídka karaoke klipů je okolo 400 skladeb, především domácích autorů (České a Slovenské)Karaoke set je ve dvou provedeních s jedním a dvěma mikrofony, při jedné základnové stanici. Samozřejmostí je 2 letá záruka na veškeré zboží a kvalitní servis.